KontaktWebbkartaPrenumereraRSS
Start
  Start   >  Kontakt

Kontakt


 

UPPHANDLINGSCENTER

Telefon

Exp: 013-20 54 84

Fax: 011-13 06 06

 

Epost info@upphandlingscenter.se

 

Här finns vi: Se karta

  

 

Malin Moen

Förbundschef

Telefon: 013-20 55 48

E-post: malin.moen@linkoping.se

 



Clifford Landin

Jur. kand.
Bitr. Upphandlingschef
Kortnummer: 8711 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 54 86
E-post clifford.landin@upphandlingscenter.se


Brittmari Andersson

Upphandlare
Kortnummer: 8720 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 63 89
E-post: brittmari.andersson@upphandlingscenter.se
Upphandling av bland annat varor, inredning och städtjänster


Charlotte Andersson

Upphandlare
Kortnummer: 8718 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 63 66
E-post: charlotte.andersson@upphandlingscenter.se
Upphandling av tjänster


Magnus Böckert

Upphandlare
Kortnummer: 8707 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 54 93
E-post: Magnus.Bockert@upphandlingscenter.se
Upphandling av varor och tjänster inom IT och telefoni

Elin Dolk

Avtals-/inköpscontroller
Kortnummer: 8719 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 71 14
E-post: elin.dolk@upphandlingscenter.se

Föräldraledig.


Sabina Fajkovic

Upphandlare och affärsjurist
Kortnummer 8713 (inom Norrköpings kommun)
Telefon 013-20 54 98
E-post sabina.fajkovic@upphandlingscenter.se
Upphandling av tjänster


Kent Grahn

Inköpssupport
Kortnummer: 8717 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 64 21
E-post: kent.grahn@upphandlingscenter.se
Inköpsfrågor, statistik, kontroll och uppföljning, information och utbildning


Eva Gustafsson

Fordonssamordnare
Kortnummer: 8712 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 54 94
E-post: eva.gustafsson@upphandlingscenter.se
Samordning av fordon.


Linda Holdaj

Upphandlare
Kortnummer: 8708 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 54 88
E-post: linda.holdaj@upphandlingscenter.se
Upphandling av livsmedel, plast/papper och rengöringsmedel

Mattias Jakobsson

Upphandlare

Kortnummer: 8716 (inom Norrköpings kommuns växel

Telefon: 013-29 49 82

E-post: mattias.jakobsson@upphandlingscenter.se

Upphandling av IT och telefoni


Jennipher Jakobsson

Upphandlare
Kortnummer: 8723 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 58 62
E-post: jennipher.jakobsson@upphandlingscenter.se
Upphandling av varor och tjänster

.

Jenny Landelius

Upphandlare

Kortnummer: 8715 (inom Norrköping kommuns växel)

Telefon: 013-20 62 14

E-post: jenny.landelius@upphandlingscenter.se

Upphandling av varor och tjänster


Julia Lindmark

Upphandlingsassistent
Kortnummer 8709 (inom Norrköpings kommun)
Telefon 013-20 54 84
E-post: julia.lindmark@upphandlingscenter.se

Emad Shumun

Upphandlare

Kortnummer 8705 (inom Norrköpings kommuns växel)

Telefon 013-20 55 63

E-post: emad.shumun@upphandlingscenter.se

Upphandling av varor

Lotta Simonsson

Upphandlare

Kortnummer: (inom Norrköpings kommuns växel) 87 25
Telefon: 013-26 27 45
E-post: lotta.simonsson@upphandlingscenter.se

Upphandling av tjänster

Sofia Dyring Tingvall

Upphandlare
Kortnummer: (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon: 013-20 58 20
E-post: sofia.dyring-tingvall@upphandlingscenter.se

Upphandling av varor


Belinda Tekmen

Avtals-/inköpscontroller

Kortnummer: 8727 (inom Norrköpings kommuns växel)
Telefon 013-20 62 23
E-post: belinda.tekmen@upphandlingscenter.se

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Besöks- och Postadress:

Slottsgatan 118

602 22 NORRKÖPING

 

Fakturaadress:

Kommunalförbundet fjärde storstadsregionen

Scanningscentralen 301A

581 81 LINKÖPING

Ariom Reklambyrå i Linköping och Norrköping